İrem Sak Çukur’a damga vurdu!

Çukur dizisi uzun bir aranın ardından ekranlara geri döndü. Çukur’a 4. sezonda katılan ünlü oyuncu İrem Sak, Instagram hesabından yeni rolüyle ilgili paylaşım yaptı. İlk defa kötü bir karakteri canlandıran İrem Sak, Koçovalılar’ın yeni hasmı Erdenet ailesinin kızları Seren Erdenet karakteriyle Çukur’a damga vurdu. İrem Sak sosyal medyada da gündem oldu.

İrem Sak Çukur’a damga vurdu!
HABERİ PAYLAŞ

Ay Yapım imzalı Çukur dizisi 4. sezonuyla seyirci karşısına çıktı. Çukur’un yeni sezon kadrosuna katılan İrem Sak, Koçovalılar’ın yeni hasmı Erdenet ailesinin kızları Seren Erdenet karakterini canlandırmaya başladı.

irem

Çağatay ve Arık Böke’nin kuzeni, Cengiz Erdenet’in yeğeni Seren’i oynayan İrem Sak, diziden fotoğraflarını Instagram’dan paylaştı.

irem2

İlk defa kötü bir karakteri canlandıran İrem Sak, sosyal medyada da gündem oldu.

irem23

“SETE GELECEĞİM GECE UYUYAMADIM”

İrem Sak, Çukur dizisinin yeni sezon kadrosuna dahil olduğu için heyecanlı olduğunu ifade ederek Sak, ilk kez kötü bir karakterde oynayacağını dile getirdi. Verdiği bir röportajda konuşan Sak, “İlk sete geleceğim gece hiç uyumadım ben de böyle bir şey oluyor” itirafında bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X