İşkence yaptığı papağan ölmüştü! Son hali şoke etti

‘MasterChef Türkiye 2018’ yarışmasıyla tanınan, yarışmadan diskalifiye olduktan sonra papağanına işkence ettiği görüntüler infial uyandıran Murat Özdemir, uzun süre sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oldu.

İşkence yaptığı papağan ölmüştü! Son hali şoke etti

TV8’de yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının ilk sezonunda mücadele eden Murat Özdemir, agresif tavırları ve jüri üyelerinin uyarılarını dikkate almadığı gerekçesiyle diskalifiye olmuştu.

Aralık 2018’de sosyal medya hesabından papağanına işkence yaptığı anlara ait görüntüleri paylaşan Murat Özdemir, tüm Türkiye’nin tepkisini çekmişti.

Murat Özdemir, sosyal medyada hızlı yayılan videoda, papağanına eziyet ve küfür ederken görülmüştü. Papağanın acı çığlıkları herkesin içini acıtmıştı.

İŞKENCE YAPTIĞI PAPAĞAN ÖLDÜ

Özdemir, yaşanan olayın ardından gözaltına alınmış ve adliyeye sevk edilmişti. Dizinde çıkık, başında da doku zedelenmesi oluşan papağan ise hastanede tüm müdahalelere rağmen ölmüştü.

Murat Özdemir, ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi gördükten sonra, hayvan hakları savunucuları ve Acun Ilıcalı başta olmak üzere herkesten özür dilemişti.

“BU İNSAN MÜSVEDDESİ…”

‘MasterChef’ yarışmasının Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum, yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

YENİ GÖRÜNTÜSÜ!

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Özdemir, sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Sık sık yemek videoları paylaşan Özdemir’in son hali dikkat çekti.

Saçlarını uzatıp, sakal ve bıyık bırakan 48 yaşındaki aşçı Murat Özdemir’in paylaşımlarını görenler, yeni imajı ile tanımakta zorlandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X