Kadın sevgilisiyle öpüşme pozu olay oldu

Şimdilerde bir kadınla aşk yaşamasıyla gündemden düşmeyen 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, sevgilisini çok kıskandığını itiraf etti. Gelecek planlarından bahseden Kuyucuoğlu, “Sevgilimle bir iç giyim markasını kurduk. Hedefimiz dünyaya açılmak” dedi.

Kadın sevgilisiyle öpüşme pozu olay oldu

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Kuyucuoğlu, hemcinsiyle aşk yaşaması ve gelecek planları hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

“SEVGİLİMİ ÇOK KISKANIYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda kadın arkadaşıyla öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaşması hatırlatılan Senem Kuyucuoğlu, “Evet öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi benim sevgilim olur. Nişantaşı’nda aynı evde yaşıyoruz. Bana göre çok cici bir kız. Aynı zamanda bir tarafı Rus diğer tarafı İranlı olduğu için onu çok kıskanıyorum” dedi.

SEVGİLİSİYLE İŞ HAYATINA ATILDI

İş hayatına atıldığını söyleyen Kuyucuoğlu, “Bir prodüksiyon şirketine ortak oldum. Ayrıca sevgilimle ortak bir iç çamaşırı markası da kurduk. Hedefimiz tüm dünyaya açılmak” ifadelerini kullandı.

“HAYATIM ALT ÜST OLDU”

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, geçtiğimiz aylarda Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Katarsis’ programına konuk olmuştu. Türkiye’de ve Amerika’da modellik yaptığı dönemde basına servis edilen cinsel görüntüleriyle çok konuşulan Kuyucuoğlu, “Hayatım alt üst oldu. Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim” demişti.

“ARKADAŞIM TARAFINDAN AFİŞE EDİLDİM”

“Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim” diyen Kuyucuoğlu, “En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi” ifadelerini kullanmıştı.

Snob Magazin

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X