Kaslarıyla bambaşka biri oldu! Can’la ortak noktaları herkesi şaşırttı

Kas yaparak saçlarını uzatan ünlüler kervanına oyuncu Furkan Palalı da dahil oldu. Palalı’nın son hali meslektaşı Can Yaman’a benzetildi. İkilinin arasındaki ortak nokta ise isimleri aşk dedikodularına karıştığı Demet Özdemir.

Kaslarıyla bambaşka biri oldu! Can’la ortak noktaları herkesi şaşırttı

Son yıllarında adeta trend haline gelen saç uzatma ve kas yapma akımına son olarak yakışıklı oyuncu Furkan Palalı dahil oldu.

Bir süredir spor salonunda çıkmayan Furkan Palalı’nın yeni halini görenler “Can Yaman’a özenmiş” yorumunu yaptı.

YENİ İMAJINI HAYRANLARINI İKİYE BÖLDÜ

Yeni kaslarıyla sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşım yapan Palalı, takipçilerini ikiye böldü. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı kasların oyuncuya çok yakıştığını söylerken bir kısmı da fazla abartılı buldu. Bunun yanı sıra Palalı’nın yeni imajı ve vücudu meslektaşı Can Yaman’a benzetildi.


Furkan Palalı

ORTAK NOKTALARI DEMET ÖZDEMİR

İki yakışıklı oyuncunun kas ve saçlarının yanı sıra bir ortak noktaları daha var. Furkan Palalı, bir buçuk yıl önce Demet Özdemir’le aynı projede başrol oynamıştı ve ikilinin adı aşk dedikodularına karışmıştı. Şimdi de Can Yaman ve Demet Özdemir aynı projede başrolde ve bu ikilinin adı da aşk dedikodularına karıştı.


Demet Özdemir ve Furkan Palalı


Demet Özdemir ve Can Yaman

 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X