Kocası gelen yorumlarla çileden çıktı

‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Duygu’su Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı suda dünyaya getirdiği anları paylaştı. Paylaşımına bazı takipçilerinden tepki gelince yanıtı ise eşi Edip Tepeli verdi.

Kocası gelen yorumlarla çileden çıktı

Çocuklar Duymasın dizisiyle tanınan ve değişimiyle dikkat çeken Ayşecan Tatari kıza süre önce anne oldu. Instagram hesabında kızıyla ve doğumuyla ilgili fotoğraflar paylaşan Tatari’nin son paylaşımına tepki geldi.

Doğum anını paylaşan Ayşecan Tatari’yi bazı takipçileri eleştirdi. Bazı yorumlar da hayli ağırdı.

Eşini doğumda yalnız bırakmayan oyuncu Edip Tepeli ise bazı takipçilere yılmadan yanıt verdi. Bir takipçisi Tatari’ye “Yani duygusal birşeyler yazdınız diye bu görüntüyü normalleştiremezsiniz kusura bakmayın ama keşfetteydi o yüzden geldim yazdım size merakımdan ya da tanıdığımdan değil yani bu kadar açık ve özel bir anı neden insan milyonlarla paylaşır yanlış çok yanlış” yazdı. Bu yorum Edip Tepeli’yi kızdırdı. Tepeli eşine olumsuz yorum yazanlara tek tek yanıt verdi.

Ekran Alıntısı

İşte Tepeli’nin verdiği yanıtlardan bazıları:

“Yorumunuzun kendisinden başka utanacak bir şey yok.”
“Doğal olan bir şey nasıl anormal olarak değerlendirilir, vallahi delireceğim.”
“Kötü niyetli insanlar ‘ne der, nasıl bakar’ gibi sebeplerle kendimize otosansür uygulamayalım.”
“Bunun gizlenmesi gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum. Anlaşılması gereken ‘Şunu niye paylaştın?’ sorusu. Bu, yaşam hürriyetine müdahaledir.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X