Koronayı ağır geçiren oyuncudan haber var!

Yasak Elma dizisinin sevilen karakteri Eda Ece Coronavirus’e yakalanmış ve hastalığının ağır geçtiği belirtilmişti. Ece, kendisini karantinaya aldığından dolayı Yasak Elma dizisi setinden de uzak kalmıştı.

Koronayı ağır geçiren oyuncudan haber var!

Eda Ece sevenleri ve merak edenleri için sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Eda Ece sağlık çalışanlarını da unutmadı ve onlara da teşekkür etti.

Coronavirus’e yakalana ve hastalığını evde karantinada ağır olarak geçiren Eda Ece sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.

Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı (The First Wives Club)

O kadar çok seviyorum ve gülüyorumki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey.

Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum”

Eda Ece, Coronavirus salgınında canını ortaya koyan sağlık çalışanlarını da unutmadı. Sosyal medya hesabından sağlık çalışanlarına da teşekkkür eden Eda Ece, “Sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ederim. Hakkınız ödenmez” dedi.

Eda Ece’nin sağlık çalışanları için yaptığı paylaşım şöyle; “Bir kez daha, büyük bir özveriyle hepimize yardımcı olmak için seferber olan tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ederim. Hakkınızı ödenmez. İyi ki varsınız”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X