MasterChef Türkiye’den diskalifiye edilmişti! Yeni adresi belli oldu

Yıllar önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Acun Ilıcalı’nın yarışmadan diskalifiye edildiğini duyurduğu MasterChef Uğur’un yeni adresi belli oldu.

MasterChef Türkiye’den diskalifiye edilmişti! Yeni adresi belli oldu

MasterChef Türkiye yarışmacılarından Uğur Yılmaz Deniz, sosyal medya paylaşımları nedeniyle, diskalifiye edilmişti. MasterChef Uğur diskalifiye haberini, Acun Ilıcalı kişisel sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Olayın ardından yarışma gecesi Somer Şef, “Sosyal medyada çıkan haberlerin ardından yarışmaya devam etmemenin doğru olacağını düşündük” dedi. Somer Şef daha sonra Uğur’a görüşlerini sordu.

Gözyaşlarıyla son sözlerini söyledi ve özür diledi

Uğur Yılmaz, sosyal medyada yazdıklarından dolayı çok üzgün olduğunu söylerken gözleri doldu. “O insanların tanıdığı gibi bir insan değilim ben” diyen Uğur, o dönem ailemle sorunlarım vardı, kötü sözler söyledim. Hata ettim, pişmanım. Sizin önünüze böyle bir şekilde geldiğim için çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

‘Aramızdan ayrılacaksın’

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya da, “Sosyal medyada maksadını aşan paylaşımlar nedeniyle aramızdan ayrılacaksın. Benim de yetişkin çocuklarım var, ne olduğunu biliyorum. Ergenlikte daha çok dikkat etmek lazım” diye konuştu.

MasterChef’e veda etti

“Geçmişime o kadar sinirliyim ki, o insanların o yazılardan tanıdığı Uğur inanın ben değilim” sözlerini kullanıp, gözyaşlarına boğuldu. Ailesinin karşısına çıkmaktan utandığını söylerken masaya kafasını koyup ağlamaya başlayan MasterChef Uğur ve diğer yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Karar kendine iletildikten sonra stüdyoya gelmeye yüzü bile olmadığını ifade eden Uğur, önlüğünü teslim edip yarışmaya veda etti.

Tüm bu yaşananlar gündeme bomba gibi oturdu. Uğur’un yeni adresi de belli oldu. Peki yarışmadan kovulmasının ardından MasterChef Uğur Yılmaz Deniz, ne iş yapacak?

MasterChef Uğur Youtube kanalı açıp, kendi işini yapacak. Uğur, yemek videoları çekip, takipçileriyle paylaşacak.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X