MasterChef’te bir ilk yaşandı!

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması ‘MasterChef’, dün akşam 9. bölümüyle ekranlara geldi. Düello heyecanının yaşandığı yarışmada Yakup Can Sıtacı, Batuhan Şendoğdu ve Arem Yüce’nin yollarına devam edebilmek için en iyi İslim Kebabı’nı yapmaya çalıştı. Ancak puanlama sırasında ilginç bir gelişme yaşandı.

MasterChef’te bir ilk yaşandı!
HABERİ PAYLAŞ

Geçtiğimiz haftalarda üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkan MasterChef’Te düello heyecanı yaşanmaya devam ediyor.

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın üstlendiği MasterChef’Te dün; Yakup Can Sıtacı, Batuhan Şendoğdu ve Arem Yüce düelloya çıktı.

Kırk dakikada İslim Kebabı ve patates püresi yapan üç yarışmacı, birbirlerinden farklı tekniklerle yemek yaptı.

Bu duruma çok kızan Mehmet Şef ise süre bittiğinde düşüncelerini dile getirdi. Hayatı boyunca hiç bu tekniklerle İslim Kebabı yapıldığını görmediğini söyleyen Mehmet Yalçınkaya, yemekleri tattı.

Ardından Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna da tadım yaptı. Karar aşamasında ise MasterChef’te bir ilk yaşandı.

OY KULLANMADI

Jüri üyesi olarak kendilerinin de çeşitli hakları olduğunu söyleyen Mehmet Şef, bu üç yemek için oy kullanmak istemediği söyledi.

Hal böyle olunca bir üst tura geçecek yarışmacının kim olduğuna Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu karar verdi. Böylelikle Mehmet Şef de kimin yarışmaya devam edeceğini MasterChef adayları ile öğrendi.

Bu karar sonucunda; yemeğinde kürdan unutan Yakupcan ve başarılı bir tabak çıkaramayan Batuhan, yarışmaya veda ederken; bir üst tura geçen Arem oldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X