MasterChef’ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz’den ilk açıklama!

MasterChef yarışması tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı’dan flaş açıklama gelmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye edilmişti. Yayınlanan son bölümde ise diskalifiye anları ekrana geldi.

MasterChef’ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz’den ilk açıklama!

MasterChef yarışması tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı’dan flaş açıklama gelmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye edilmişti. Yayınlanan son bölümde ise diskalifiye anları ekrana geldi.

Acun Ilıcalı, TV8’de yayınlanan MasterChef programındaki yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz’in sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmayla ilişiğinin kesildiğini duyurmuştu.

Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.”

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:4

Yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik

Diskalifiye anının ekrana geldiği yayında Somer Şef, Uğur’u öne çağırdı. Somer şef, “Sosyal medyada çıkan talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik.” dedi.

Uğur ise yaptığı açıklamada, “Şef öncelikle bu sebepten dolayı önünüze gelmek ve ayrılıyor olmak gerçekten hiç istemediğim olaydı.
MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:6

Sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle bir şey yoktu. O zaman ailevi problemler yaşamıştım. Çok fazla ağzımdan küfür çıktı, her yere saldırdım.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:7

Pişman oldum

Seneler geçtikçe olgunlaşıyoruz ve pişman oldum. Öncelikle sizlerden, tüm insanlardan özür diliyorum. Ne desem bilmiyorum şefim.” ifadelerini kullandı.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:8

“Aslında ben buraya gelirken şef sonuna kadar gidebilmeyi düşünüyordum” diyen Uğur gözyaşlarını tutamadı.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:9

O Uğur kesinlikle ben değilim

Kendisine sinirli olduğunu ifade eden Uğur, “O insanların tanıdığı Uğur kesinlikle ben değilim” açıklamasında bulundu.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:10

Sosyal medyadan da paylaşım yapan Uğur şu ifadelere yer verdi:

Yemek yapmak yemek sunmak çocukluğumun hayaliydi. Hayallerimin peşinden giderken yolum hep yemeğe ve mutfağa çıktı. Bu masalsı zenginliğin içinde bir yandan hayallerinizin peşinden koşarken bir yandan da büyürsünüz. Ergenlik ve delikanlılık arasında bocalar durursunuz. Ve galiba bolca hata yaparsınız aynı benim gibi.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:11

Bizim jenerasyonumuzun hayatının bir parçası haline gelen sosyal medya işte bu ve buna benzer hatalar için bir başka zemin haline geliverir. Sosyal medyada gündeme gelen eski ve neredeyse çocukluk dönemlerimin bazı paylaşımları benim Masterchef hikayemin sonunu getirdi.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:12

Hedefim MasterChef’te final oynamaktı ve bunu çok istiyordum. Bu hedef ve isteğime rağmen bugün artık kaybettiğim MasterChef finali ve şampiyonluk ihtimali değil sosyal medyada yaptığım hata ve mahcubiyetime üzülüyorum.

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:13

İçten ve derin bir özür borçluyum

TV8 ailesine kendilerinden çok şey öğrendiğim şeflerime yarışmacı arkadaşlarıma ve yaptığım iyi ve kötü tabaklarımda bile beni destekleyen tüm sevenlerime içten ve derin bir özür borçluyum…

MasterChef Uğur diskalifiye oldu! Gözyaşları içinde veda... - Sayfa:14

Yazdıklarımla kimi nerede ve ne zaman üzdüysem özür diliyor ve özrümün kabulünü rica ediyorum. Bağışlamak büyüklüktür çocukluğuma ve gençliğime verin…

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X