Megan Fox: Bunu hak edecek bir şey yapmadım

Eşi Brian Austin Green ile ayrılarak rapçi Machine Gun Kelly’le ilişkiye başlayan ve adı yasak aşk iddialarına karıştığı için eleştirilen Megan Fox suskunluğunu bozdu. Ünlü oyuncu, “Bunu hak edecek bir şey yapmadım” şeklinde konuştu.

Megan Fox: Bunu hak edecek bir şey yapmadım
HABERİ PAYLAŞ

Kısa süre önce eşinden ayrılarak rapçi Machine Gun Kelly’le birlikte olduğunu açıklayan ABD’li oyuncu Megan Fox insanların kendisini ağır biçimde eleştirdiğini söyledi.

Fox, artık görüşmediği Brian Austin Green’le evliliğine atıfta bulunarak, “Gerekçesi ne olursa olsun insanlar bana aptal ve değersiz demeye çok hazır ve bu çılgınlık. 15 yıldır aynı kişiyle ilişki yaşadığımı biliyor musunuz?” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu, “Karantina sırasında hayatım çok değişti. Bu çılgınca. Ben otoriteyle yaşayabilen ya da otorite tarafından kısıtlanan biri değilim, bu yüzden bu koşullar benim açımdan gerçekten zorlayıcı. Dürüst olmam gerekirse bana sabırlı olmaya dair çok şey öğretti” dedi.

34 yaşındaki Fox, “İnsanların bana yansıtılan bu imajı kabul etmesi tuhaf ve gerçekten bunu hak edecek hiçbir şey yapmadım.” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Fox, sevgilisi Machine Gun Kelly’nin klibinde rol almıştı.

“Bloody Valentine” adlı şarkının klibinde birlikte boy gösteren Megan Fox ile Machine Gun Kelly’nin yaklaşık bir senedir birlikte olduğu ileri sürülmüştü.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X