Mehmet Ali Erbil hapis yatabilir

Şarkıcı Ece Ronay, klibinde de oynayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Erbil bu kuralı ihlal ederse 3 gün zorlama hapis yatabilir.

Mehmet Ali Erbil hapis yatabilir

Ece Ronay, Erbil’in kendisine, “Bu akşam sizin yanınızda uyumak istiyorum” diye mesaj attığını iddia etmiş, Twitter hesabından Erbil’e ait olduğunu söylediği mesajların ekran görüntüsünü paylaşmıştı. Erbil ise taciz iddiasını reddederken, Ronay’ın kendisini evine davet ettiğini öne sürmüştü.

Çağlayan’daki İstanbul adliyesine avukatıyla giden Ronay, Erbil hakkında ‘sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Aynı zamanda Aile Mahkemesi’ne başvuran Ronay’ın avukatı, Erbil hakkında iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
Uzaklaştırma kararı tebliğ edildi.

İstanbul 1. Aile Mahkemesi’nin aldığı karar Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Mehmet Ali Erbil’e tebliğ edildi. Mehmet Ali Erbil Ronay’a ve konutuna 2 ay boyunca yaklaşamayacak ayrıca İletişim araçları ile rahatsız edemeyecek. Erbil bu uzaklaştırma kararını ihlal ederse Ronay’ın başvurusu üzerine 3 gün zorlama hapis yatabilir.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X