Mucize Doktor’un güzel oyuncusundan şok itiraf! ‘Tacize uğradım’

Bodrum’da tatil yapan Mucize Doktor dizisinin başarılı oyuncusu Hayal Köseoğlu bir arkadaşıyla plajda tartışmış, zor sakinleşmişti. Köseoğlu plajda yaşanan o anlara açıklık getirirken bir yandan da taciz itirafında bulundu.

Mucize Doktor’un güzel oyuncusundan şok itiraf! ‘Tacize uğradım’
HABERİ PAYLAŞ

Hayal Köseoğlu, 18 Haziran’da Bodrum’da yakın arkadaşı Abdullah ile görüntülenmiş, kavga ettikleri söylenmişti. Oyuncu bu durumu ertesi gün çektiği bir video ile ti’ye almıştı.

Erkek arkadaşına şiddet uyguladığı iddia edilen Hayal Köseoğlu konuya açıklık getirdi.

Oyuncu, “Kavga gibi bir durum yok, şaka gibi bir şeydi. Ben o anda sinirli ve agresiftim, babam bir operasyona girecekti ve kalbinde anevrizma öğrendiğimiz bir gündü. Çok kötü bir gün geçiriyordum. O sırada beni güldürmek için arkadaşım benim arı korkumu kullanarak, sürekli böyle sinir etti. Ben de ‘Apo yapma’ dedim arkadaşını tokatladı gibi haberler çıktı. Komiğime gitti” diye açıklık getirdi.

Üniversite yıllarında metro ve metrobüs kullandığını söyleyen oyuncu, tacize uğradığını belirtip, ”Başına gelmeyen bir kadın olmamıştır diye düşünüyorum. Hepimizin başına gelmiştir irili ufaklı” diye konuştu.

Köseoğlu, bu psikoloji ile dövüş sporlarına yöneldiğini de ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X