Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti

Müzisyen Ezra Furman, yaptığı açıklamada trans olduğunu ve bir çocuğunun bulunduğunu açıklayarak herkesi büyük bir şoka uğrattı.

Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti

Instagram’da uzun bir yazı paylaşan Ezra, yazısında çocukları ve cinsiyetleri hakkında açıklama yapmadığını, transların da çocuk sahibi olabileceklerini söyledi.

Daha önce ikili cinsiyet rejiminin sunduğu kadın ve erkek kategorilerinin içinde non-binary olarak kendini tanımlayan ve kadın kelimesini kullanmak konusunda tereddüt eden Ezra, artık kadın olduğunu kabul etme noktasına geldiğini söyledi.

Şarkıcı ve söz yazarı olan Ezra, Netflix dizisi olan Sex Education’da bir kaç bölümde rol almasından sonra şarkıları çok daha büyük kitlelere ulaşmıştı.

Ezra, toplumun kendisini yargılamaktan ve herkesin işine karışacağından koktuğu için çocuk sahibi olduğunu açıklamadığını söyledi.

Ezra, bunu cinsel kimliklerini sorgulayan insanlara çocuk sahibi olabileceklerini hatırlatmak için açıkladığını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X