Paylaşımı sosyal medyada olay oldu! ‘Dünya kimseye kalmıyor!’

Şarkıcı Murat Kekilli’ni, Murat Göğebakan’ın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eski eşi Sema Bekmez’in ölüm haberine ilişkin yaptığı yorum, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı

Paylaşımı sosyal medyada olay oldu! ‘Dünya kimseye kalmıyor!’

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez, geçtiğimiz cuma günü girdiği şeker komasından sonra 51 yaşında hayatını kaybetti.

“Dünya kimseye kalmıyor”

Şarkıcı Murat Kekilli, Murat Göğebakan’ın eski eşinin vefatının ardından çok konuşulacak bir yorumda bulundu.

Kekilli “Dünya kimseye kalmıyor! Sema Pekmez hayatını kaybetmiş” şeklinde bir tweet attı. Ünlü şarkıcının bu tweetini imalı bulanlar, “Ölünün arkasından konuşulmaz” diyerek tepki gösterdi.

“Daha derin acılar çektiğini biliyor musun?”

Göğebakan’ın yakın dostu Kekilli, gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Kardeşim ben sadece Sema Pekmez de hayatını kaybetmiş dedim. Onunla ilgili yorum yapmak bana düşmez. Lakin Murat benim samimi arkadaşımdı. Mekanı da cennetin baş köşesi olsun. Normal hastalığından daha derin acılar çektiğini de biliyor musun? Allah rahmet eylesin.”

Ne olmuştu?

‘Ay yüzlüm’, ‘Yaralı’ gibi şarkılarla unutulmaz eserlere imza atan Göğebakan ve Bekmez, 2000 yılında evlenmiş ve 11 yıl evli kalmıştı. İkilinin, bu evlilikten Bülent isminde bir de oğulları bulunuyor.

Murat Göğebakan, 2009 yılında kansere yakalanmış bir süre sonra da eşinden boşanmıştı. İkilinin boşanmasının nedeninin ihanet olduğu iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı, kendisini aldattığını ileri sürdüğü eşine boşanma davası açmış ve çift 2011 yılında resmen boşanmıştı. Murat Göğebakan, “Kanseri yendim, ihanete yenildim” demişti.

Murat Kekilli’nin Sema Pekmez paylaşımı dikkat çekti: Dünya kimseye kalmıyor!Twitter hesabından Murat Göğebakan’la fotoğrafını da paylaşan Kekilli, “Derdimizi hep içimize atardık. Tebessümlerimiz ise hep dışarda kalırdı” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X