Radikal karar! 4 dizi final yapıyor, 4 dizi başlıyor…

FOX TV çok radikal bir karara imza attı. FOX TV ekranlarında yayınlanan 4 dizi final yapıyor, 4 dizi başlıyor.

Radikal karar! 4 dizi final yapıyor, 4 dizi başlıyor…

FOX TV son dakika olarak dört dizi birden yayınlayacağını duyurdu.

FOX TV ekranlarında tekrar çekimlere başlayan Savaşçı dizisi Kefaret dizisine, Baraj dizisi yerine salı akşamları Son Yaz dizisi, Sen Çal Kapımı dizisi yerine Kanunsuz Topraklar ve Zümrüdüanka dizisi yerine Defne ile Son Gece dizileri ekrana geliyor.

Defne ile Son Gece dizisi FOX TV’de!

FOX TV sabah saatlerinde Faruk Turgut’a adeta kanalın anahtarını verdi. Sırma Yanık’ın kaleme alacağı, Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Defne ile Son Gece dizisi FOX TV ile sözleşme imzaladı. Defne ile Son Gece oyuncuları sır gibi saklanıyor.

Kanunsuz Topraklar FOX TV’de!

FOX TV sabah saatlerinde bir sözleşme de Kanunsuz Topraklar dizisinden geldi. Türkiye’nin en iyi senaristi Zülküf Yücel’in imzasıyla ekranlara gelecek Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV ile sözleşme imzaladı. Kanunsuz Topraklar dizisini yönetmeni Faruk Teber oldu.

Kefaret başlıyor!

FOX TV ekranlarında uzun zamandır hazırlanan Kefaret dizisi başlıyor. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat gibi yıldız isimlerin başrollerinde yer aldığı Kefaret dizisi yayın hayatı için ilk final yapacak diziyi bekliyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X