Rap dünyasını yasa bağmuştu! Ünlü rapçi hayattaymış

Sosyal medya paylaşımları nedeni ile öldüğüne kesin gözü ile bakılan, hayranlarının ardından göz yaşı döktüğü ünlü rapçi Biz Markie’nin hayatta olduğu ortaya çıktı.

Rap dünyasını yasa bağmuştu! Ünlü rapçi hayattaymış

Rap dünyasının marka ismi Biz Markie’nin öldüğü iddialarını yalanlayan ise kendi ailesi oldu. Ancak Biz Markie’nin durumu hiç de iç açıcı değil ve hastanede tedavi görüyor.

Durumu iyi değil

Biz Markie’nin menajeri de bir açıklama yaparak dedikoduların doğru olmadığını, 57 yaşındaki şarkıcının, alabileceği en iyi bakımı ladığı ve hastanede tedavisinin sürdüğünü söyledi.

Açıklamanın devamında “Biz’in eşi ve ailesi bu durumdan çok etkileniyor. Bu zor zaman boyunca dualarınızı bizden eksik etmeyin” denildi.

Gazeteci Roland S. Martin de Twitter’dan bir açıklama yaparak sosyal medyadan yanlış bilgi yayılımının bırakılmasını istedi ve “Biz ölmedi, lütfen bunu yapmayı durdurun. Ailesine acı veriyorsunuz” diye yazdı.

Biz Markie ileri derecede şeker hastası

Biz Markie son yıllarda sık sık sağlık sorunlarıyla gündemdeydi. Markie’nin tip 2 diyabete bağlı olarak birçok kez hastanede tedavi aldığı öğrenildi. Biz Markie, 2020 yılının Aralık ayında hastanede tedavi görürken felç geçirmişti.

Haber Global

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X