Sinan Akçıl hamile sevgilisi için Burcu Kıratlı’yı terk mi etti?

Bugün Sinan Akçıl’ın baba olacağı iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Sinan Akçıl hamile sevgilisi için Burcu Kıratlı’yı terk mi etti?

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre;

Eylül ayında verdiği bir röportajda baba olmak istediğini söyleyen ünlü müzisyen Sinan Akçıl’ın dileği gerçek oluyor! Ancak bebeğin annesi, birlikte yaşadığı eski eşi Burcu Kıratlı değil.
Nez isimli, Bakülü bir ailenin kızı olan sevgilisine körkütük âşık olan Sinan Bey, bir süre önce evi terk ederek yakın arkadaşı DJ Mert Aydın’ın evine yerleşmiş.

Bu haber sosyal medyada bomba etkisi yaratırken Sinan Akçıl’dan açıklama gecikmedi.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberini sosyal medyadan yalanlayan Akçıl, “Bugün basında yer alan haber tamamen uydurma ve asılsızdır. Kendisiyle 15, 20 günlük bir ayrılık sürecinde olmamıza rağmen Burcu benim hala sevdiğim ve değer verdiğim “tek” kadındır. Bu ayrılık sürecinde “Sadece duyumlara dayanarak yapılan” mide bulandırıcı haberlere itibar edilmemesini rica ederim. Hukuki hakkımız kullanılmak üzere gerekenleri yapacağımızı da bildirmek isterim.” dedi. Akçıl, yaptığı paylaşımın altına ise şu notu düştü, “Not: Bu arada sevgili gazeteci dostumuz Mehmet Üstündağ tırnaklarıyla kazıyarak bugünlere gelmiştir ve haberleri genelde doğrudur, ancak bu sefer tamamen ve komple yanlıs duyum üzerine yazdığı çok açıktır.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X