‘Spermlerini çaldı’ iddialarına yanıt!

Manken Ece Gürsel’in ablası Burçe Gürsel, sosyal medyada ortaya atılan iki çocuğunun babası Rıfat Sarıcaoğlu’nun spermlerini çaldığı iddiası hakkında konuştu.

‘Spermlerini çaldı’ iddialarına yanıt!

Burçe Gürsel hakkında skandal bir iddia ortaya atılmıştı. Bir dönem Vakıf Üniversiteleri Birliği Başkanı olan Rıfat Sarıcaoğlu’nu bayıltarak spermlerini çaldığı söylendi.

Manken Ece Gürsel’in ablası Burçe’nin bir dönem birlikte olduğu evli Rifat Sarıcaoğlu’ndan 2 çocuğu var.

Sarıcaoğlu, Burçe Gürsel için sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: “Burçe adındaki kişi Maltepe köprüsünde yürürken beni eterle bayılttı, sperlerimi çaldı. Kıbrıs’ta yasa dışı yollarla spermlerimin üzerinde bir şeyler yapıp hamile kaldı. İğrenç dolaplar dönüyor.”

Nişantaşı’nda görüntülenen Burçe Gürsel konu hakkında ilk kez konuştu: “Rıfat Bey’in sosyal medya hesabı yok. O hesap sahteymiş. İlişkimiz 8 yıl sürdü. Çocuklarımız isteyerek oldu. Rıfat Bey şu an ailesiyle. Ama bize destek oluyor. Eşi muhatabım değil. Sorunları onları bağlar. Ama ben Rıfat ile evli olsaydım, o da başka bir kadından çocuk yapsaydı hemen boşanırdım.”

4 yıl önce Rıfat Sarıcaoğlu’ndan tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığını söyleyen Burçe Gürsel, ilk hamileliğinde de tepkiler almış ve şu açıklamayı yapmıştı: ”Türkiye’de bildiğim bir tane Rıfat Sarıcaoğlu var. Onun minik kızının adı da Sera Venüs Sarıcaoğlu. Kendisi bizim 5 yıllık halen süren ilişkimizin aşk meyvesi. Bu gerçeği hala inkar eden, kabullenmeyen ve hatta kızımızın nüfus cüzdanını görüp ‘Orada yazan Rıfat başka Rıfat, 1 tane Rıfat yok ki, iftira bu, onun kızı yok, olamaz’ diyen teyzeler var”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X