Survivor Parviz’den canlı yayında şoke eden Barış itirafı!

İstanbul’da yapılacak büyük finale sayılı günler kalan ‘Survivor 2020’ye beklenmedik şekilde veda eden profesyonel kickboksçu Parviz Abdullayev, ‘Survivor Panorama’ canlı yayınında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Survivor Parviz’den canlı yayında şoke eden Barış itirafı!
HABERİ PAYLAŞ

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programına konuk olan Parviz Abdullayev, sunucu İhsan Tarkan’ın, Barış Murat Yağcı ile ilgili sorularına içtenlikle yanıt verdi.

Survivor Parviz, “Herkesle aram iyiydi, ama Barış’la daha iyi anlaşıyorduk. Onunda yakındım, evet. Bir süre sonra takımdan uzaklaştığımı hissettim. Hatta bu konuyu Mert’le konuştum” dedi.

“Barış’a ‘takımla beraber olalım, kenarda kalmayalım’ dedim. Çünkü takımdan uzak kalmak istemiyordum, SMS gücümü de bilmediğim için ‘ismimi yazarlar’ diye düşündüm.”

Başarılı sporcu, “Survivor günlerine dair bir pişmanlığın var mı?” sorusu üzerine, “Elendiğim hafta SMS’te 6’ncı sıradaydım. Barış’la birlikte hareket etmeye devam etseydim belki benim için daha iyi olurdu” ifadelerini kullandı.

Parviz Abdullayev, “Barış hep yalnızlığı mı seçiyor? sorusuna, “Karakteri öyleydi. Kimseyle konuşmazdı, sessizdi” karşılığını verdi.

Kimsenin bilmediği bir detayı da açıklayan Survivor Parviz, “Barış gönüllüler takımına geçmeden iki gün önce yarım saat sohbet ettik. Final ile ilgili konuştuk. ‘Böyle bir fikrim var’ diye bana söylemedi. Konseyde gönüller takımına geçeceğini açıkladı, o an şoke oldum, bana söylememesi koydu” dedi.

“Barış ünlüler takımında kalsaydı benim ismim yazılmayacaktı, yazılsa da az yazılacaktı. Daha çok Ezgi yazılırdı, net.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X