Tamer Karadağlı genç sevgili eleştirilerine yanıt verdi

Altın Portakal ödül töreninde En İyi Kadın Oyuncu seçilen Nihal Yalçın ile yaşadığı tartışmayla göndeme gelen Tamer Karadağlı özel hayatıyla ilgili eleştirilere cevap verdi. 54 yaşındaki Karadağlı, genç sevgilisi Iraz Yıldız ile ilgili gelen eleştirilere isyan etti.

Tamer Karadağlı genç sevgili eleştirilerine yanıt verdi

Altın Portakal ödül töreninde en iyi kadın oyuncu seçilen Nihal Yalçın’ın konuşma yaptığı sırada tartışma yaşayan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’ya genç sevgilisi nedeni ile eleştiri okları yöneltilmişti. Tamer Karadağlı sonunda sessizliğini bozdu.

Tamer Karadağlı: Ne izin alırım, ne hesap veririm

Tamer Karadağlı, konuyla ilgili “Bu yaşıma geldikten sonra kimseden ne izin alırım ne de kimseye hesap veririm. Sonuçta kanun dışı ya da çok kötü bir şey yapmıyorum. Ben nasıl ki insanların özel hayatıyla ilgili yorum yapmıyorsam, başkalarının da benim hayatımla ilgili konuşmaya hakkı yok. 25 yaşında biriyle beraber olmanın tartışılacak bir yanı da yok. Kimseyi de ilgilendirmez zaten” dedi. Kaynak: Sabah

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X