Dünyaca ünlü modele darp iddiası! Açıklama geldi…

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları iddiaya göre, İzmir’in Çeşme ilçesindeki bir sahil plajında yer alan beach clubta güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğrayıp darp edildi. Daria Kyryliuk, maruz kaldığı şiddeti gösteren fotoğrafı ile birlikte sosyal medya hesabından paylaşarak duyurdu. Ancak işletme tarafından yapılan açıklamada, iddia yalanlandı.

Dünyaca ünlü modele darp iddiası! Açıklama geldi…
HABERİ PAYLAŞ

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları, iddiaya göre Çeşme Dalyan’da faaliyet gösteren turistik Momo beach tesisinde görevli güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradı.

Sebebi henüz belirlenemeyen saldırıda model Daria Kyryliuk ve 3 kadın arkadaşı, feci şekilde darbedildi. Daria Kyryliuk, kullandığı sosyal medya platformundan olay sonrası çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Aldığı darbelerle yüzünde morluklar ve kanama meydana gelen Kyryliuk, fotoğrafın altına “Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız” şeklinde not düştü.

Saldırıdan sonra model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme İlçe Emniyet müdürlüğüne şikayette bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

O İŞLETME İDDİAYI YALANLADI

Olaya ilişkin açıklama yapan The Beach of Momo İşletmesi ise Daria Kyryliuk’un iddiasının gerçek dışı olduğunu duyurdu. İşletme tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

“ÇIKAN TARTIŞMAYI EKİBİMİZ AYIRDI”

“31 Temmuz Cuma günü The Beach of Momo’nun otopark kısmında, iki farklı grup arasında çıkan tartışmayı ayırmak için güvenlik ekibimiz müdahale etmek durumunda kalmıştır. Momo’da geçirdiği vakitlerde kendi arkadaşlarına sergilediği hırçın ve agresif tavırlarından dolayı Daria Kyryliuk’a sevgilisinin korumaları, mekanda bulunduğu süre boyunca eşlik etmiştir.

“KOMŞUSUYLA KAVGA ETTİĞİNİ ÖĞRENDİK”

Taraflar güvenli bir şekilde ayrıldıktan sonra Daria Hanım’ın, evine gittiği ve komşusuyla da kavga ettiği ve olaya polisin müdahale ettiği öğrenilmiştir.

“GÜVENLİK EKİBİMİZİN DAHLİ YOK”

2 Ağustos Pazar günü, Daria Kyryliuk tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında iddia edildiği gibi, meydana gelen yaralamada güvenlik ekibimizin hiçbir dahli yoktur.

“GERÇEKLE HİÇBİR İLGİSİ YOK”

Güvenlik ekibimiz, iki grup arasında çıkan tartışmayı büyük bir özveri ile sonlandırmak için büyük çaba harcamıştır. Olayın üzerinden iki gün geçtikten sonra paylaşımın yapılması ve konunun, ‘güvenlik darbesi’ olarak yansıtılmasının yaşanan gerçeklerle hiçbir alakası yoktur.

“ARKADAŞLARI DÜN DE GELDİ”

İlgini kişinin dahil olduğu arkadaş grubunun da 2 Ağustos Pazar günü tekrar The Beach of Momo’ya geldiğini bilginize sunarız. Her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde tüm konuklarımızın güven içinde, keyifli vakit geçirmesi için çalışıyoruz.

“GEREKLİ İŞLEMLERİ BAŞLATTIK”

Konuya ilişkin gerekli işlemleri başlattığımızı ve olayın takipçisi olacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

DHA

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X