Tepkilere sert cevap!

Sosyal medya hesabından alkol tanıtımı yaptığı için kötü örnek olduğu gerekçesiyle eleştirilen Şef Somer Sivrioğlu, yeni bir paylaşım yaparak “Çocuklar illa bir şeye özenecekse çalışmamıza özensin” dedi.

Tepkilere sert cevap!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu, sosyal medya hesabından alkol reklamı yaptı. Paylaşımına binlerce “Çocuklara kötü oluyorsun” diye tepki yağan ünlü şeften yanıt gecikmedi.

TEPKİLERE CEVAP VERDİ

Çekim yaparken çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan Sivrioğlu, “Çocuklar ve gençler illa bir şeye özenecekse; gece çekip yapıp sabah 6’da yeni bir çekime başlamamıza örnek alsın, çalışmaya özensin” dedi.

Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın

NE OLMUŞTU?

Somer Sivrioğlu, 1,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından alkol reklamı yapınca sevenleri tepki gösterip takipten çıkmıştı. Hatta ünlü şef için “Sana yakışmadı”, “Takipten çıkarıyorum” ve “Sen insanlara böyle mi örnek oluyorsun” gibi yorumlar yapılmıştı.

Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X