Ünlü oyuncu dua istedi: Benim bayram kıyafetim bu!

Şarkıcı Fulden Uras, bir süredir mücadele ettiği hastalığı nüksettiği için bu sabah ameliyata alındı.

Ünlü oyuncu dua istedi: Benim bayram kıyafetim bu!
HABERİ PAYLAŞ

Uras, sağlık durumunu da Instagram’da yayınladığı video ile takipçileri ile paylaştı ve şu sözleri söyledi:

“Herkese merhaba, ben yarım saat sonra ameliyata gireceğim. Yine eski problem maalesef nüksetti ama bu sefer çok acılı geldi. Normalde yarın ameliyat olmayı bekliyordum. Sokağa çıkma yasağı bitsin diye… Biz gerekli izinlerimizi aldık. Hocamız da hastaneyi ayarladı. Şuan tüm testlerim yapıldı.”

“Ameliyata gireceğim, Allah’ın izni ile sağlıkla çıkacağım. Çok mesaj atmışsınız. Hiçbirine dönemiyorum. Gerçekten çok çok ağrım var. Görüşmek üzere inşallah ameliyattan sonra. Bugün biraz zor geçebilir. Kardeşlerim bilgi verecektir size. Beni düşündüğünüz için, dualarınızda olduğum için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Benim de bayram kıyafetim bu bayram böyle oldu.”

Geçtiğimiz aralık ayında katıldığı 2. Sayfa programında beş kez ameliyat olduğunu söyleyen Fulden Uras, “Bağışıklık sistemim çökük böreklerim kötü ben artık o kadar çok sağlıkla sınandım ki aldığım nefes bile çok kıymetli benim için. Sol göğsümden ameliyat oldum şimdi sağ taraftan da olacağım. Göğüslerimi alsınlar bitsin ben buna razıyım ama o acıları bir daha yaşamayayım çok zor” demişti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X