Ünlü şarkıcı koronaviruse yakalandı

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronaviruse yakalandığını duyurdu. Ceylan Ertem “İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Covid 19 test sonucum pozitif çıktı dostlar” dedi.

Ünlü şarkıcı koronaviruse yakalandı

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronaviruse yakalandığını duyurdu.

Evde tedavi gören Ceylan Ertem, hastaneye yatmaya gerek duyulmadığını belirtti ve takipçilerine tavsiyelerde bulundu.

Ceylan Ertem, “İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Covid 19 test sonucum pozitif çıktı dostlar. Maskemi çıkarmama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma 1 saat evvel başladım.

Dr hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi.

Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım söylendi. Hastanelerdeki hemşireleri doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim.

Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi … Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin’ diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi… Diyebileceğim tek şey lütfen çok çok dikkatli olun” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X