Ünlü şarkıcı saçlarını kestirdi! Kansere yakalandı

Şimal, meme kanserine yakalandığını açıkladı. Teşhis konulduktan sonra kemoterapi tedavisine başlayan 34 yaşındaki şarkıcı, “Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin” uyarısında bulundu.

Ünlü şarkıcı saçlarını kestirdi! Kansere yakalandı

Oyuncu Canan Ergüder’e meme kanseri teşhisi konulmasından sonra benzer bir haber de müzik dünyasından geldi. Şimal, kansere yakalandığını duyurdu.

Ünlü şarkıcı, yapılan biyopsinin ardından meme kanseri tanısıyla kemoterapiye başladı. Saçlarını kısacık kestiren Şimal, son halini sosyal medya hesabından yayınladı.

“DIŞIMI SÜSLERKEN, İÇİMİ UNUTTUM”

“İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve O önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu. Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek…”

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

“Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız. Hem de benim için en önemli şeyi erteledim, sağlığımı! Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz…”

“Tüm kadınlarımız zamanında önlem almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim gibi yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım…”

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

“Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz . Dualarınızı eksik etmeyin Sizleri çok seviyorum.”

Neşeli tavırlar sergileyen ve moralini yüksek tutan şarkıcı, son halini Kanadalı popçu Justin Bieber’a benzettiğini belirtti. Şimal’e, takipçilerinden “Geçmiş olsun” dilekleri yağdı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X