Usta oyuncudan çarpıcı açıklamalar: Bütün mal varlığımı kaybettim

Usta oyuncu Nurseli İdiz, ticaret hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İdiz, “Benim kenarda birikmiş param olabilirdi ama yanlış bir ticari hamle ile bütün mal varlığımı kaybettim” ifadelerini kullanarak yaşadığı ekonomik sıkıntıyı dile getirdi.

Usta oyuncudan çarpıcı açıklamalar: Bütün mal varlığımı kaybettim
HABERİ PAYLAŞ

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan salgın birçok sektörün durmasında neden oldu. Bunlardan biri olan sinema ve televizyon dünyası da payını aldı.

Oyuncu Nurseli İdiz de bu süreçle ilgili duygu ve düşüncelerini anlattı.

İdiz, koronavirüs nedeniyle konserleri iptal edilen Coşkun Sabah ile Serdar Ortaç’ın “Masraflarımız çok, hazıra dağ dayanmaz” şeklindeki açıklamalarını değerlendirdi.

Nurseli İdiz, konuyla ilgili 2. Sayfa programına şu açıklamalarda bulundu:

“COŞKUN VE SERDAR’IN AÇIKLAMASI AYIP”

“Aylık 20 bin TL kaybım var. Ama birçok kişinin ekonomik sıkıntı çektiği bu zamanda Coşkun ile Serdar’ın açıklaması ayıp.”

“BÜTÜN MAL VARLIĞIMI KAYBETTİM”

“Benim kenarda birikmiş param olabilirdi ama yanlış bir ticari hamle ile bütün mal varlığımı kaybettim. Bir ticari başarısızlığa düştüm. Çok büyük borçlar ödedim.”

“HALA BORÇLARIM VAR”

“En büyük hatam. Birikim yapmamak. Belki daha az borç ödeyip kendime saklayabilirdim. Hala da borçlarım var umarım işler açılır da her şey hallolur.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X