Yasak aşk iddialarıyla gündemdelerdi! Sosyal medyadan ilan ettiler

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile yollarını ayıran Gökhan Göz, türkücü Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler ile birlikteliğini ilan etti. Göz ile Yelliler, geçtiğimiz aylarda ‘yasak aşk’ iddialarıyla gündeme gelmiş ve ikili, söylentileri yalanlamıştı.

Yasak aşk iddialarıyla gündemdelerdi! Sosyal medyadan ilan ettiler

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz ile ilişkisine yeniden şans vermişti. Geçtiğimiz aylarda evlilik kararı alan çiftten Saraçoğlu, Göz ile dördüncü kez ayrıldıklarını duyurmuştu. ‘Konuşursam insan içine çıkamazlar’ diyen Saraçoğlu, ayrılık nedeninin ‘yasak aşk’ olduğunu itiraf etmişti. Açıklamada geçen kişinin Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler olduğu öne sürülmüştü.

“BOŞANMA ARİFESİNDEYKEN TANIŞTIK”

Yelliler, hakkında çıkan haberlerin ardından, “Ben Berdan Mardini ile boşanma arifesindeyken Gökhan Bey ile tanışmıştım, kendisinin bundan haberi yoktu ve bu sebeplerden dolayı kendisi ailesiyle çok büyük sorunlar yaşadı.” açıklamasını yaparak, özür dilemişti.

“MEZHEPSİZ” DEMİŞTİ

Göz, Fatoş Yelliler’in bu sözlerinin ardından, “Özrünü kabul etmiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum. Fatoş Yelliler’i destekleyen her kadın da onun gibi mezhepsizdir.” şeklinde sert konuşmuştu.

AŞKLARINI İLAN ETTİLER!

Açıklamasının ardından kısa bir süre sonra Gülşah Saraçoğlu ile 5. kez barışan ve çok geçmeden birlikteliklerine son veren Gökhan Göz’den şaşırtıcı bir paylaşım geldi.

Göz, bir dönem adının ‘yasak aşk’ iddialarına karıştığı Fatoş Yelliler ile birlikte yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. İş insanı, Yelliler ile Karadağ’ın Budva şehrinde verdikleri pozları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak, birlikteliğini ilan etti.

Fatoş Yelliler de sevgilisinin gönderisine kalp emojilerini eklemeyi ihmal etmedi.

ESKİ EŞTEN İLK HAMLE

Türkücü Berdan Mardini de eski eşinin aşkı ilanından sonra çocukları Ezmira ve Miran ile birlikte objektif karşısına geçti. Bir hayli keyifli olduğu görülen Mardini, gönderisinde, “Peki bu fotoğraf nasıl? Ben çekmedim. Kalbim, dünyam, her şeylerim… Dünyanın en güzel aşkları…” ifadelerine yer verdi.

BOŞANMANIN DETAYLARINI ANLATMIŞTI

Öte yandan boşandıktan sonra eski eşinin yıllarca kendisini aldattığını öğrendiğini ileri süren Mardini, daha önce çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Çocuklarının annesi Fatoş Yelliler ile bir akşam eve gelmek istemediği için boşandığını söyleyen Berdan Mardini, tüm detayları anlatmıştı.

“HER KONSERE GİTTİĞİMDE O DA PERUK TAKIP EVDEN ÇIKIYORMUŞ”

Eşinin kendisini aldatabileceğini hiç düşünmediğini söyleyen Mardini, “İlk başta ihaneti anlayamadım tabii çünkü kimse iki çocuğunun annesine bunu konduramaz! Ben yedi aydır sustum ama olaylar dinmedi. O benim sevgilim olsa ihaneti anlarım ama karım olunca daha başka… Evli olduğun için insanların böyle ilişkiye girmeyeceğini düşünüyorsun. İş için Bodrum’a gittim. Döndüğümde kadın evde yoktu. Sonra aradığımda ‘Ben gelmeyeceğim, içeceğim.’ dedi. Ben de ‘Bir daha gelme o zaman.’ dedim. Meğer ben Bodrum’a gidince, o da evden çıkmış ve gelmemiş. Ben her konsere gittiğimde çantasını hazırlayıp, dışarı çıkıyormuş. Peruk ve sahte isimlerle geziyormuş!” ifadelerini kullanmıştı.

“BANA KOMŞUDAN FOTOĞRAF ATIP, BAŞKA YERE GİDİYORMUŞ”

Eşinin ihanetini boşandıktan sonra öğrendiğini söyleyen Berdan Mardini, sözlerine şöyle devam etmişti:

Ben bunların hepsini sonradan öğrendim. Olay akşam yaşandı, ben sabah 08.00’da avukatımı arayıp, boşanma davası açmasını istedim. Benim için evli ve çocuklu bir kadının eve gelmemesi boşanma sebebidir. Boşandıktan bir gün sonra çocuklarım ağlayarak, yanına gelip ‘Baba, annem bizi otelde bırakıp, gitti.’ diye her şeyi anlattı. Bana ‘Komşuya gidiyorum.’ diyor. Orada fotoğraf çekip, bana atıyor ama sonra başka bir yerlere gidiliyor. Ben konumları çocukların tabletinden öğrendim. Ben bunları konuşurken çocuklarım öğrenecek diye çok üzülüyorum.

“SOSYAL MEDYADA SAHTE HESAPLAR AÇIP, FOTOĞRAF PAYLAŞIYORMUŞ”

Çocuklarımı komşularda ve otellerde bıraktığını anlayınca kamera ve HTS kayıtlarını çıkarttırdık. Bir baktık ki bu yumak dokuz seneye dayanıyor. Dokuz sene boyunca bir evcilik oyununun içine girmişiz. Sahte isimlerle sosyal medyada hesaplar açıp, fotoğraflarını paylaşıyormuş. Benim büyük bir hatam olsaydı bu 10 sene içinde çıkardı zaten.

“ÇOCUĞUNU GÖZDEN ÇIKARAN BİR İNSAN BENİM İÇİN BİTMİŞTİR!”

Dava dosyası da gizli değil. Siz zaten bu dosyaya ulaşabiliyorsunuz. Ben bu kadar detay vermek istemiyorum. Ben kıro ve kültürüne bağlı biri olarak görünüyorum ama öyle değilim! Fikirlerimiz ve namus anlayışımız değişebilir. Bunları göze alan çocuğunu gözden çıkaran bir insan benim için bitmiştir! Bu işin içinde uyanıklık ve üçkağıtçılık var. Çocuklarım ve ailemle çok mutluyum. Ben hiçbir şeyi araştırmadım. Bu belgelerin hepsi Instagram üzerinden geldi.

“ÇOCUKLARI OTEL ODASINDA BIRAKIP, AŞAĞIDA EĞLENİYORMUŞ”

Sahte isimle başkasıyla evlenmiş. Evlilik cüzdanını falan evde çalışan bir kadın buldu. Fatoş, boşandıktan sonra evdeki yardımcıyı arayarak bu evlilik cüzdanının içinde olduğu poşeti imha etmesini söylemiş ama kadın da getirip, bana verdi. İlaç kullanıp, intihar etmeye çalışmış. Onun görüntüleri var. Çocukları iki otele bırakmış, bunun da kamera kayıtları var. Adli Tıp’ta kadının yasaklı madde kullandığının da ispatı var. Çocukları görüp, göremeyeceğine mahkeme karar verecek. Çocukları otel odasına bırakıp, aşağıda eğleniyormuş. Gece ise yan odaya geçiyormuş. Ertesi gün başka otelde bırakıyor, diğer gün komşuya bırakıp, gidiyor. Bana da komşudan fotoğraf atıp, sonra başka bir yere geçiyor.

Habertürk

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X