Gamze Balarısı
Gamze Balarısı

Gökyüzünden mesaj var! Bu tarihlere dikkat!

Köşe Yazısını Dinle

Dikkatli olmamız gereken bir haftaya giriyoruz. Güvenliği tehdit edici gelişmeler, sokağa dökülme, askeri alanda hareketlilik, maalesef kişilerin kötü özelliklerini gözler önüne serilebileceği bir süreç var.

Kişisel bazda agresif tepkiler vermeye meyilli olabilir, etrafınızda sizi ilgilendirmeyen kaoslar yaşanırsa da yetkililere bildirmenizi öneririm. Ayrıca Çarşamba günü Merkür ile Satürn arasındaki zorlayıcı açıyı deneyimleyeceğiz, bir problem çözmeye kalksanız bile karşı taraf bunu baskı yaratıyor gibi algılayabilir ve olay daha da karmaşıklaşabilir. İletişime açık olduğumuz zamanlarda değiliz. Merkür gezegenin temsil ettiği seyahat, haberleşme, bilgiyi yayan kişilerle alakalı da zorluklar, engellemeler olabilir. Eğer önemli başlangıçlar yapmak istiyorsanız gökyüzündeki şu sıkıntılı tarihleri atlatmanızı öneririm yani 14 Haziran’a kadar beklemeniz daha sağlıklı olur. Takıntılı davranışlar geliştirmeyin.

Haftanın ikinci yarısı daha ılımlı ilerliyor. Fakat gökyüzünde İkizler stelyumu hala eşlik ederken Merkür yanık konumda. Bir gezegenin yanması temsil ettiği konularda gölge yönlerin öne çıkmasını anlatır. Bu durumda asparagas haberler, normalde mantıklı olmayan ama dürtüsel bir kararla değişikliğe gitmek istediğiniz, internet ortamında oluşabilecek dolandırılıcık haberlerine karşı da dikkatli olunuz.

Biliyorum içiniz şişti ben de yazarken çok keyif almadım ama Cuma günü akşam saatleri itibariyle Ayın Terazi burcuna geçişiyle, sosyal esintiler ve uyum etkisi başlıyor. Ve bu bayram tatilinin hepimize iyi geleceğini umuyor, büyüklerimin ellerinden öper, küslüklerin son bulacağını umduğum bir süreci başlatır.

ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BUGÜN EN ÇOK OKUNANLAR

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X