Yürek yakan sözler! ‘Çok özlüyorum’

Geçtiğimiz nisan ayında küçük oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, bir dergiye röportaj verdi. Yaşadıklarını anlatan eski manken, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Çok özlüyorum” dedi.

Yürek yakan sözler! ‘Çok özlüyorum’

Dokuz yaşındaki oğlu Pars’ı geçtiğimiz nisan ayında lenfoma kanseri nedeniyle kaybeden Ebru Şallı yaşadıklarını Mother’s Life dergisine anlattı.

‘YAŞAMAYAN ANLAYAMAZ’

Şallı, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada” diye konuştu.

Sosyal medyada kendisine yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirten Şallı, “Gerçek olduklarını düşünmüyorum. Normal bir insanın bu konu hakkında tek kelime bile söylerken vicdanen yerle bir olacağını düşünüyorum. Gerçek olmayan o sanal ortamda yazılan çirkin yorumlar. Tamamen organize suç işleyen insanlar, Allah hepsine şifa versin” dedi.

‘ÇOK ÖZLÜYORUM’

Ponçik diye hitap ettiği oğluyla bağlantısının sonsuza kadar süreceğini açıklayan Şallı, “Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum” ifadelerini kullandı.

Ebru Şallı, sözlerine, Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe” diye devam etti.

Eski manken 2021’den beklentilerini, “2020 hayatımın en kötü yılı oldu. Esasında dünyaya baktığımızda da ciddi global bir pandemi sorunu yaşıyoruz. Kimse bu yıl harikaydı diyemez. 2021 inşallah herkese sağlık neşe, mutluluk getirsin. Gerisi inanın hikâye” sözleriyle açıkladı.

‘ŞÖHRET HİÇ BAŞIMI DÖNDÜRMEDİ’

Öte yandan Ebru Şallı, “Şöhretle birlikte ayaklarınızın yerden kesildiği gerçek Ebru’dan uzaklaştığınız oluyor mu” sorusuna da yanıt verdi.

43 yaşındaki Şallı, “Ben 17 yaşımdan beri ünlüyüm böyle büyüdüm. Hiç şöhretin başımı döndürdüğünü hatırlamıyorum. Böyle büyüdüğüm için zaten her şeyi çok sindirmiş oluyorsunuz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X