Zor günleri anlattı: 5-6 gün boyunca makarna yedik

Müzisyen Hilal Özdemir, bugün Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Eski eşi Hazım Körmükçü ile yaşadıklarını anlatan Özdemir, zor günlerinde Haluk Levent, Murat Boz gibi ünlü isimlerin kendisine destek olduğunu açıkladı.

Zor günleri anlattı: 5-6 gün boyunca makarna yedik
HABERİ PAYLAŞ

Sanatçı Hilal Özdemir, bugün Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına konuk oldu.

Hilal Özdemir, geçtiğimiz aylarda canlı yayına bağlanarak eski eşi Hazım Körmükçü’nün nafakasını ödemediğini ve ekonomik olarak zor günler geçirdiğini söylemişti.

2003 yılında evlendiği oyuncu Hazım Körmükçü ile 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir, yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları anlattı.

Pandemi süresince Kızılay’dan yardım aldığını dile getiren Özdemir, “Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik. Çocuklarım bir gün ‘neden her gün makarna bulgur yiyoruz’ diye sormadı. Ama benim çocuklarım bunu yaşarken karşı tarafın bolluk içinde yaşaması benim çocuklarımı rahatsız ediyor” dedi.

Birçok sanatçıdan destek gördüğünü dile getiren sanatçı, “Murat Boz, Haluk Levent gibi bir çok isim benim çocuğuma babasının yapmadığın yaptı. Allah onlardan razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Yaşananların ardından bir çok isim telefon açıp ararken eşinin ailesinden kimsenin kendisini aramadığını dile getirdi. Hilal Özdemir’in anlattıkları karşısında Demet Akalın’da göz yaşlarını tutamadı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X