15 Temmuz manşetleri kitap oldu

Basın İlan Kurumu, yerel ve ulusal basının 15 Temmuz sonrası attığı manşetleri tek kitapta topladı. Kitapta binin üzerinde manşetin bulunduğunu söyleyen Basın İlan Kurumu Bursa Şube Müdürü Osman Başeğmez, ‘Bu kalıcı eserin Olay Medya’nın kütüphanesinde ye

15 Temmuz manşetleri kitap oldu
HABERİ PAYLAŞ

Aslıhan Aydın

Basın İlan Kurumu Bursa Şube Müdürü Osman Başeğmez, Olay Medya’nın kütüphanesine kurum tarafından hazırlanan ’15 Temmuz ve Manşetler’ isimli kitabı hediye etti.

Başeğmez yaptığı konuşmada, resmi ilan ve reklam yayınlama hakkı bulunan tüm yerel ve ulusal gazetelerin 15 Temmuz sonrası manşetlerinden oluşan prestijli bir eser hazırladıklarını ifade ederek, “Darbe girişiminin unutulmaması ve gelecek kuşaklara aktarılmasını kurum olarak önemsiyoruz. Medyanın, demokrasiye sahip çıktığını bütüncül bir albüm hazırlayarak göstermek istedik” dedi.

Kitapta binin üzerinde gazete manşetinin yer aldığını aktaran Başeğmez, “Bursa’da da Olay ile birlikte 16 gazete yer alıyor. Bu kalıcı eserin Olay Medya’nın kütüphanesinde yer almasını istedik” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X