İlk haftayı dinlenerek geçirecek olan Bursaspor, ligin ikinci haftasında deplasmanda Afyonspor ile karşılaşacak…
Bursaspor-İnegölspor maçı ise 11. haftada oynanacak…
Kırmızı Grup’ta yer alan Karacabey Belediyespor da, ilk hafta evinde Bucaspor 1928 ile karşılaşacak…
TFF 2. Lig 28 Ağustos 2022 tarihinde oynanacak maçlarla başlayacak ve ilk yarı 18 Aralık’ta sona erecek. İkinci yarı ise 15 Ocak’ta başlarken, normal sezon 29 Nisan 2023’te tamamlanacak. Ardından play-off müsabakaları oynanacak.
TFF 2. Lig’de 4, 8, 24, 29 ve 33. hafta müsabakaları hafta içi oynanacak.
Beyaz Grup fikstürü için tıklayın…
Kırmızı Grup fikstürü için tıklayın…
BURSASPOR’UN İLKYARI MAÇLARI
1.HAFTA
(Bay)
2. HAFTA
Afjet Afyonspor (D)
3. HAFTA
Batman Petrolspor (İ)
4. HAFTA
Çorum FK (D)
5. HAFTA
Sivas Belediyespor (İ)
6. HAFTA
Amed Sportif Faa. (D)
7. HAFTA
Esenler Erok (İ)
8. HAFTA
Ankaraspor (D)
9. HAFTA
Tarsus İY (İ)
10. HAFTA
Bayburt Öİ (D)
11. HAFTA
İnegölspor (İ)
12. HAFTA
Anagold 24Erzicanspor (D)
13. HAFTA
Bitexen Düzcespor (İ)
14. HAFTA
Menemenspor (D)
15. HAFTA
Isparta 32 Spor (İ)
16. HAFTA
Arnavutköy Bld. (D)
17. HAFTA
Şanlıurfaspor (İ)
18. HAFTA
Somaspor (D)
19. HAFTA
Nazilli Belediyespor (İ)
İNEGÖLSPOR’UN İLKYARI MAÇLARI
1.HAFTA
Bayburt Öİ (İ)
2. HAFTA
Bay
3. HAFTA
Anagold 24Erzincanspor (D)
4. HAFTA
Bitexen Düzcespor (İ)
5. HAFTA
Menemenspor (D)
6. HAFTA
Isparta 32 Spor (İ)
7. HAFTA
Arnavutköy Bld. (D)
8. HAFTA
Şanlıurfaspor (İ)
9. HAFTA
Somaspor (D)
10. HAFTA
Nazilli Belediyespor (İ)
11. HAFTA
Bursaspor (D)
12. HAFTA
Afjet Afyonspor (İ)
13. HAFTA
Batman Petrolspor (D)
14. HAFTA
Çorum FK (İ)
15. HAFTA
Sivas Belediyespor (D)
16. HAFTA
Amed Sportif Faa. (İ)
17. HAFTA
Esenler Erokspor (D)
18. HAFTA
Ankaraspor (İ)
19. HAFTA
Tarsus İY (D)
KARACABEY BELEDİYESPOR’UN İLKYARI MAÇLARI
1.HAFTA
Bucaspor 1928 (İ)
2. HAFTA
Uşakspor (D)
3. HAFTA
Balıkesirspor (İ)
4. HAFTA
Pazarspor (D)
5. HAFTA
Fethiyespor (İ)
6. HAFTA
1461 Trabzon FK (D)
7. HAFTA
Adıyaman FK (İ)
8. HAFTA
CS Zonguldak Kömür (D)
9. HAFTA
Silahtaroğlu Vanspor (İ)
10. HAFTA
İskenderunspor (D)
11. HAFTA
Diyarbekirspor (İ)
12. HAFTA
Weecoins Kırklarelispor (D)
13. HAFTA
Etimesgut Bld. (D)
14. HAFTA
GMG Kastamonuspor (İ)
15. HAFTA
Ankara Demir (D)
16. HAFTA
Kocaelispor (İ)
17. HAFTA
Kırşehir Bld. (D)
18. HAFTA
Serik Bld. (İ)
19. HAFTA
Sarıyer (D)
BEYAZ GRUP İLKYARI FİKSTÜRÜ
KIRMIZI GRUP İLKYARI FİKSTÜRÜ