2017 benim yılım oldu

Dün Bursa’da özel bir organizasyona katılan Sibel Tüzün, geçen ay çıkardığı single’ın ardından yeni bir müzikalle sahneye geleceğini ardından da tüm dünyada yayınlanacak bir caz albümü yapacağını belirtti.

2017 benim yılım oldu

SAHNEDE YAŞLANACAK…

Pop müziğin güçlü sesi Sibel Tüzün, dün Bursa’da düzenlene özel bir organizasyonda anne adaylarıyla buluştu. Etkinlik sonrası soruları yanıtlayan Tüzün, kısa süre önce çıkan yeni single’ı ‘Senden İmzalı’nın gördüğü ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Şu sıralar Zülfü Livaneli’nin ‘Mutluluk’ kitabından sahneye uyarlanan müzikale hazırlanan Tüzün, ‘Müzikalde 70 yaşındaki Vanlı ebe Gülizar’ı oynuyorum. 2017’yi hızlı bitirme kararındayım’ dedi.

CAZLA DÜNYAYA AÇILACAK

2018 için daha iddialı planlar yapan Sibel Tüzün, bir süredir üzerinde çalıştığı caz albümünü çıkarmak istiyor. Tüzün, ‘Caz albümüm uluslararası olacak. Heyecanlı ve iddialıyım’ dedi. Oyunculuk tekliflerine ise sıcak bakmayan Tüzün, ‘Oyunculuk setlerde saatlerce beklemek demek. Ben evime çocuklarımın yanına döneceğim saati bilmek istiyorum’ dedi.

Sibel Tüzün, arkadaşımız Serhat Hallaç’la görüştü.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X