26 bin nüfuslu o ilçede vaka sayısı sıfırlandı

Mersin’in Bozyazı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, 26 bin nüfuslu ilçede koronavirüs vakasının sıfırlandığını duyurdu. Bozyazı İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Ali Deniz (49),bir süre önce yakalandığı Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirmişti.

26 bin nüfuslu o ilçede vaka sayısı sıfırlandı

Mersin’in Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, 26 bin nüfuslu ilçede koronavirüs vakasının sıfırlandığını bildirdi.

Mersin’in Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulan ilçede, yeni pozitif vakaya rastlanılmadığı kaydeden Başkan Çetinkaya, “Edindiğimiz bilgiye göre bugün ilçemizde pozitif vakaya rastlanılmamıştır.

“EVDE KAL BOZYAZI” ÇAĞRISI

Bu iyi haberin kalıcı olması için sosyal mesafeye uymak ve rehavete kapılmamak gerekiyor. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyetten dolayı teşekkür ederim. Evde kal Bozyazı” dedi.

“REHAVETE KAPILMAYIN” UYARISI

Başkan Çetinkaya, duyuruyu belediyenin sitesinde de paylaşarak vatandaşın rehavete kapılmadan dikkatli olmasını istedi. Bozyazı İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Ali Deniz (49),bir süre önce yakalandığı Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirmişti.

DHA

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X