3 bin kursiyere sertifika

Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi’nde sertifika heyecanı yaşandı.

3 bin kursiyere sertifika

El sanatlarından mesleki ve teknik eğitimlere, dil ve müzik eğitimlerinden sahne sanatlarına, spordan Türk-İslam sanatlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede kursiyerlerin sosyal gelişimine katkıda bulunan Uğur Böceği Kültür Merkezi kurslarına katılanlar sertifikalarını aldı. 

27 ayrı branşta 8 aydır süren eğitimlere katılan 3 bin kursiyer için Uğur Böceği Kültür Merkezi Yıl Sonu Festivali kapsamında tören düzenlendi. Gitar ve bağlama konserlerinden, çeşitli ödüllü yarışmalara kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapan festivalde, kursiyerlere belgeleri Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ve protokol tarafından verildi. 

Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 7 yıldır faaliyetlerini sürdüren Uğur Böceği Kültür Merkezi ile vatandaşların yeteneklerini fark ederek, her yaşatan insanın mesleki ve sanatsal donanım kazandığını söyledi. Kurtulan, “Eğitimli ve becerilerinin farkında olan bir toplum oluşturma gayreti içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X