3 yaşındaki çocuğa kuyruğu var diye tapıyorlar

Hindistan’ın Uttar Pradesh şehrine bağlı bir köyde yaşayan 3 yaşındaki çocuk, kuyruğu olduğu gerekçesiyle bölge halkı tarafından tanrı olarak kabul edilip kendisine tapılıyor.

3 yaşındaki çocuğa kuyruğu var diye tapıyorlar

Hindistan’da bir köyde yaşayan halk, üç yaşındaki Krishna Yadav isimli çocuğa tapıyor. Sebebi ise çocuğun bir kuyruğunun olması.

hindistan-da-3-yasindaki-cocuga-kuyrugu-var-diye-10382270_7681_m.jpg
 

TANRI OLARAK GÖRÜLÜYOR
 

Uttar Pradesh şehrinde yaşayan 3 yaşındaki çocuğun, tanrı Bajrangbal’ın reenkarnasyonu olduğuna inanılıyor. Hindu maymun tanrısı olarak kabul edilen ve bu sebeple halkın taptığı Yadav, kuyruğunu çıkartırmak için ameliyata götüreleceği her sefer gizemli bir şekilde hasta oluyor ve ameliyat gerçekleştirilemiyor.

hindistan-da-3-yasindaki-cocuga-kuyrugu-var-diye-10382270_8564_m.jpg
 

İNSANLAR KÖYE AKIN EDİYOR
 

Baba Ramsundar Yadav, “Ben bunun tanrının bir nimeti olduğunu ve oğlumun aslında maymun tanrısının bir enkarnasyonu olduğunu düşünüyorum” derken, doktorlar bunun küçük bir operasyon ile alınabilecek istenmeyen bir et parçası olduğunu ifade ediyor.
 

İnsanlar bu ilginç çocuğu görmek için kilometrelerce uzaklıktan köyü ziyarete geliyor. Bu sebeple Kukudi isimli köy oldukça meşhur olmuş durumda.
 

TEHLİKESİ YOK
 

Çocuğun 22 yaşındaki annesi, komşuların bunun tanrıların bir uyarısı olarak kabul ettiğini söylüyor. “Operasyona hazırlandığımız her sefer bir aksilik çıktı, ya kocam zamanında para ayarlayamadı ya da çocuk aniden ateşlendi” diyerek durumu gizemli bulduğunu anlatıyor.
 

Doktorlar durumu nadir olarak tanımlıyor ancak herhangi bir tehlikesi olmadığını da ekliyor.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X