37 bin liralık otomobile ‘dana’ ile takas teklifi

Bursa’da, internette satış ilanı verilen 37 bin 500 lira değerindeki bir otomobile, 5 dana ile takas önerisi şaşkınlığa neden oldu.

37 bin liralık otomobile ‘dana’ ile takas teklifi
HABERİ PAYLAŞ

Otomobilini 37 bin 500 lira fiyatla internetten satışa çıkartan Sedat Başyiğit, gelen ilginç takas teklifinin şaşkınlığını yaşıyor.

 

Yalova’dan kendisine mesaj atan Umut isimli bir kişi, otomobile danayı takas etme teklifinde bulundu. Şahsın, “Selamlar, ben Yalova’dan arıyorum. 5 adet kurbanlık dana var. Her biri 450-500 kilo, değişim düşünür müsünüz? Hayvanların tanesi 7,5-8 bin lira civarında.” şeklindeki mesajı gülümsetti.

Daha önce de birçok defa araba alıp sattığını belirten Sedat Başyiğit, ilk kez böyle bir teklifle karşılaştığını söyledi. Başyiğit, “Mesajı görünce çok şaşırdım. Önce şaka sandım ama gerçekmiş. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Danaya ihtiyacım yok, ‘hayır’ cevabı verdim ama konu, arkadaşlarımız arasında baya bir espri konusu oldu.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X