6 yıllık küslük bitti! Canlı yayında gözyaşlarına boğuldular

Demet Akalın, 6 yıldır küs olduğu Alişan’ın bebeğinin doğum videosunu beğenerek eski dostuna zeytin dalı uzattı.

6 yıllık küslük bitti! Canlı yayında gözyaşlarına boğuldular

6 yıl önce küsen ve sosyal medyada dahil birbirlerini engelleyen Demet Akalın ve Alişan, canlı yayında gözyaşları içinde barıştı.

6 YILLIK KÜSLÜK BİTTİ

2 Sayfa programının sunucuları, Alişan’ın bebeğinin doğum videosunu beğenen Demet ile Alişan arasındaki küslüğü bitirmek için harekete geçti. Sunucular, Demet ve Alişan’ı telefonla arayarak 6 yıl sonra ilk kez konuşturdu. Birbirlerinin seslerini duyan Demet ve Alişan, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı.

“ALİŞAN’I TEBRİK ETMEK İSTERİM”

Sunucuların bu hareketiyle çok şaşıran Demet Akalın, şöyle konuştu: “Alişan’ı tebrik etmek istedim. Bilerek beğendim. O kadar kilo almış Allah o kızdan razı olsun da bebeği öyle doğurmuş. Allah annesine babasına ailesine bağışlasın. Çok tatlı bir bebek. Fotoğrafın altından olumsuz yorumları görünce Alişan’ın moralini bozulduğunu bildiğim içinde beğendim.”

ALİŞAN VE DEMET GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Alişan ise Demet’in bu lafları üzerine, “Ben görmemiştim bana biri DM’den yolladı. Ben eli yanlışlıkla çarptı dedim. Biz birbirmizde engelliyiz o yüzden göremedim” Şu an da duygusalım.” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Alişan’ın ağladığını duyan Akalın ise kendine hakim olamadı.

“HİRA’NIN DOĞUMUNA GELSEYDİ BARIŞACAKTIK”

Demet Akalın sözlerine şöyle devam etti: “Hira’nın doğumuna gelseydin, bu küslük 2 yıl sürecekti… Ben doğuma girerken kayınpederime ‘Alişan gelirse ne olur içeri al’ dedim. Çocuğum doğduktan sonra başka bir boyuta geçtim. Ara ara röportajlarımda ona sinyal çakıyordum. Burak o kadar güzel bir bebek ki, Onun gözündeki yaşa kurban olurum”

“DEMET’LE BAŞ BAŞA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM”

Alişan ise “Hira’nın doğumuna gidip gelmek arasında çok gittim geldim. Olaylar çok sıcaktı. Şuan böyle konuşuyor olabilmek bile çok güzel. Demet ile yarım saat, 1 saat baş başa görüşmek istiyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X