<

9 haftadır devrediyor! Çekiliş ise bugün!

9 haftadır devreden Süper Loto’da, ikramiye 20 milyon lirayı aştı. Beklenen rakam 23 milyon lira ve büyük ikramiye için Süper Loto çekilişi bugün saat 21.00’da!

9 haftadır devrediyor! Çekiliş ise bugün!
HABERİ PAYLAŞ

9 haftadır devreden Süper Loto’nun 23 milyon TL olması beklenen ikramiyesi nedeniyle vatandaşlar loto bayilerine koştu. 

Milli Piyango İdaresi’ne bağlı Süper Loto ikramiyesinin çekiliş saatine kadar yaklaşık 23 milyonu bulması beklenirken, büyük ikramiyeyi duyan vatandaşlar loto bayilerine akın etti.

Gişeye gelen vatandaşların bazıları cihazın şansına oyunu bırakırken, bazıları ise uzun süre kolonları doldurmakla uğraştı.

“YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYESİNİ DE GEÇEBİLİR”

Bakırköy Nimet Abla Milli Piyango Gişesi’nde çalışan Mahmut Selçuk, “Satışlar gayet iyi. Süper Loto’nun şimdiki ikramiyesi 20 milyona ulaştı. Yarına kadar bu ikramiyenin 23 milyona kadar ulaşması bekleniyor. Bugün Süper Loto’nun günü olmamasına rağmen, yoğun bir ilgi var. 9 haftadır devrediyor ve kimse bu kadar devretmesini beklemiyordu. Böyle devam ederse yılbaşı büyük ikramiyesini geçme durumu da var” dedi.

VATANDAŞLARIN HAYALLERİNİ SÜSLÜYOR

“Süper Loto ikramiyesini kazanırsam evi olmayanlara yardım etmek istiyorum” diyen Mikail Küçükoğlu, “Eğer ben kazanırsam, benim gibi olan çok garibana yardım etmeyi düşünüyorum. Evi olmayıp ihtiyacı olanların çoğuna yardım etmek istiyorum. Önce bana bir ev alacağım, ondan sonra hepsini dağıtacağım” diye konuştu.

Maddi yetersizlikten dolayı eşi tarafından terk edildiğini söyleyen Zeki Kuru, “Süper loto ikramiyesi bana vurursa belki eşim geri döner. Maddi sıkıntılardan dolayı beni bırakıp giden eşim eğer ikramiye bana gelirse, geri döner” şeklinde konuştu.

Nimet Abla gişelerinin uğurlu geldiğini belirten Işıl Sipahioğlu ise, ”Süper Loto’yu geçtiğimiz haftalarda da oynadım, sürekli olarak birer numara farkla kaçırdım. İnşallah nasip olur da bize çıkar, biz de etrafımızdaki kişilerle beraber sevinç yaşarız. Bu gişe bana uğurlu geliyor. Ben Antalya’da oturuyorum, ne zaman İstanbul’a gelsem burada oynuyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X