ABD, Putin’i ‘hasta’ etti

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i,mercek altına alan ABD, Rus liderin vücut dilini inceleyerek ‘çarpıcı’ sonuçlar elde ettiği bildirildi.

ABD, Putin’i ‘hasta’ etti
HABERİ PAYLAŞ

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon bünyesindeki düşünce kuruluşunun raporundan çıkan sonuca göre, Putin’in otistik bir rahatsızlığı olabilir. 2008 tarihli raporda, Vladimir Putin’de asperger sendromu olabileceği iddia ediliyor.

Rapora göre, Putin’in tüm kararlarını bu sendromun etkisinde alıyor. Raporda, Rusya Devlet Başkanı Putin’in bebekliğinde nörolojik gelişiminin sekteye uğradığı, dolayısıyla nörolojik anormallik taşıdığı savunuluyor. Raporu hazırlayanlar, Putin’in defansif davranış ve yüz ifadelerinin teoriyi desteklediği görüşünde.

Ancak teori, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in beyin röntegeni çekilmeden kanıtlanacak gibi görünmüyor. Asperger sendromu yaygın gelişim bozukluklardan biri olarak biliniyor.Göz temasından kaçınma, iletişimde sorun, arkadaş edinmede veya arkadaşlığı sürdürmede güçlük, yüz ifadesinde, vücut duruşunda sıra dışı haller hastalığın öne çıkan belirtileri arasında.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X