Adanur ve ekibinden OLAY’a ziyaret…

İş insanı Emin Adanur, ekibiyle birlikte Bursaspor’u hak ettiği Süper Lig’e yükseltmek için genel kurul üyelerinin huzuruna çıkacaklarını söyledi.

Adanur ve ekibinden OLAY’a ziyaret…

Hatice DAL

Bursaspor’un 5 Haziran’da yapılacak olağan genel kurulunda ekibiyle birlikte göreve talip olan iş insanı Emin Adanur, başkan adayları Hayrettin Gülgüler, yönetim kurulu üyeleri Batu Demirtaş ve Ali Ağır ile birlikte OLAY Medya’yı ziyaret etti. Tüzük gereği 3 yıllık üyeliği doldurmadığı için başkan adayı olamayan Emin Adanur ekibiyle birlikte tek düşüncelerinin Bursaspor’u layık olduğu Süper Lig’e çıkarmak için yoğun çalışma yürüttüklerini söyledi.

BURSA’NIN AMİRAL GEMİSİ
OLAY Medya yöneticileriyle bir araya gelen Emin Adanur, “Öncelikle yeni yeriniz hayırlı olsun. Olay Medya Bursa’nın amiral gemisi. Bursa medyasının öncüsü. Hem eleştiri, hem tavsiye anlamında en ciddiye alınması gereken kurum. Hem hayırlı olsun hem varsa bize tavsiyelerinizi eleştirileri dinlemeye, Bursaspor ile alakalı projelerimizden bahsetmeye geldik. Çokta güzel karşıladılar sağolsunlar.” dedi.

ŞEHİR ARKANIZDAN GELİR
Olay Medya spor editörü Erdal Akçay da yaptığı konuşmada, “Bu nazik ziyaretiniz için öncelikle kurumum adına teşekkür ederim. 5 Haziran’da bütün Bursaspor camiasının merakla beklediği 3 adaylı bir seçim olacak. Şimdiden sizlere başarılar diliyoruz. Umarız Bursaspor’u yeniden Süper Lig’e taşıyacak adımların atılması anlamında öncü olursunuz. O ışığı yakarsanız, şehir arkanızdan gelecektir” diye konuştu.

MUSTAFA ER İLE DEVAM
Emin Adanur, genel kurulla ilgili tek temennilerinin yeni bir ertelemenin yaşanmaması olduğunu belirterek, Bursaspor’un daha fazla zaman kaybetmesini istemediklerini söyledi. Kulübün efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla’yı da ekibine alan Teknik Direktör Mustafa Er ile çalışacaklarını, kadroyu koruyup 7-8 transfer yapmayı planladıklarını anlatan Emin Adanur, 60 milyon lira gibi bir rakama transfer tahtasının açılacağını düşündüğünü ifade etti. Adanur ekibiyle uyum içinde olduklarını ve 2 ay 10 günlük süreçte Bursaspor’un tüm sorunlarını çözerek Süper Lig yürüyüşünü başlatmak istediklerini açıkladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X