Adayları görelim!

Olağan Genel Kurul’da başkanlığa talip olacak adaylar ve listeleri, bugün 10.00-15.00 saatleri arasında Divan Başkanlık Kurulu’na teslim edilecek.

Adayları görelim!

19-20 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamaz ise 26-27 mayıs tarihlerinde Bursa Büyükşehir Stadı’nda yapılacak Bursaspor Olağan Genel Kurul öncesi başkan adayları resmi başvuralarını bugün yapacak.

Başkan adayları noter tastikli 100 genel kurul üyesinin imzası ile adaylık dilekçesini ve listelerini Özlüce’de saat 10.00 ile 15.00 arası Divan Başkanlık Kuruluna verecek. Şu ana kadar Ahmet Bozdemir, Hüseyin Akdemir ve Lemi Keskin göreve talip oldu. Mevcut Başkan Ali Ay’ın da adaylık başvurusunu yapması bekleniyor.

Değişiklik yapılamayacak

Lemi Keskin’in saat 10.00 da Özlüce’de ilk başvuruyu yapacak isim olacağı saat 12.00’ye kadar da diğer adayların gelecekleri öğrenildi. Listelerde 13 asil ve 6 yedek yönetim kurulu üyesi, 3 asil ve 3 yedek üyeden oluşan  disiplin kurulu, 3 asil ve 3 yedek üyeden oluşan denetleme kurulu, 4 asil ve 4 yedek üyeden oluşacak TFF delegeleri olacak. Bu arada denetleme kurulu için bağımsız adaylar da başvurularını yine divan başkanlık kuruluna yapacak. Verilen listelerde herhangi bir değişiklik yapılamayacak. Ancak adayların listelerinde herhangi bir üyenin ayrılması durumunda asil ve yedek durumuna göre dışardan bir isim listeye dahil edilebilecek.
 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X