ADÜ ‘En İyi Onlar Projesi’ne Dahil Oldu

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), Türkiye’deki tüm devlet ve vakıf üniversitelerini kapsayan ‘En İyi Onlar Projesi’ne dahil oldu. “En İyi Onlar P…

ADÜ ‘En İyi Onlar Projesi’ne Dahil Oldu

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), Türkiye’deki tüm devlet ve vakıf üniversitelerini kapsayan ‘En İyi Onlar Projesi’ne dahil oldu. “En İyi Onlar Projesi” kapsamında, hazırlanacak olan “En İyi Onlar Ansiklopedisi”nde fakülte ve bölümlerinden en yüksek derece ile mezun olan ilk 10 öğrenciye yer verilecek. Başarılı öğrencilerin potansiyel işverenlerle daha kolay buluşmasını sağlamayı hedefleyen proje, 2013-2014 mezunu olan öğrencileri kapsıyor. Öğrencilerin, Analiz Danışmanlık Hizmetleri’nden bilgi isteme maksadıyla gelen telefonlara duyarlılık göstermelerinde ve “En İyi Onlar Ansiklopedisinde” yer almak istemeleri durumunda doğru bilgileri vermeleri gerekiyor. Ayrıca “En İyi Onlar Ansiklopedisi” setini satın alma zorunluluğu bulunmuyor. En İyi Onlar Ansiklopedisi’nin satın alınmak istenmemesi durumunda herhangi bir ücret ödenmeksizin de projeye dahil olunabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X