Ahmet Kural’a bir tokat da Jet Sosyete’den!

Jet Sosyete’de Gülse Birsel’in hayat verdiği Gizem karakterinin rol gereği şiddete uğradığı sahne, Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen oyuncu Ahmet Kural’ı akıllara getirdi.

Ahmet Kural’a bir tokat da Jet Sosyete’den!

Gülse Birsel’in canlardığı Gizem karakteri, bir diziye başlar ve rol gereği şiddete uğraması gerekir. Çekim sırasında kendisine atılan tokata karışık veren Gizem’in tepkisi, geçtiğimiz günlerde sevilen şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen oyuncu Ahmet Kural’ı akıllara getirdi.

“İTİŞ KAKIŞ OLUNCA ŞİDDET OLMUYOR MU?”

Yönetmenin tokat sahnesini ‘itiş kakış’a çevirmesi üzerine Gizem karakteri, ‘Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz yani, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum’ şeklinde karışık vermesi Ahmet Kural’ın‘Vurmadım, itiş kakış oldu’ açıklamasını akıllara getirdi.
 

 “DÜŞMEYEN DİK DURAN KADINLARA HEPİNİZİ ALIŞTIRACAĞIZ”

Ardından itişme üzerine yıkılmayan Gizem karakteri bu defa ‘Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Seneryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız’dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X