Ait olduğumuz yer Süper Lig

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ‘En büyük arzumuz, bu sene şampiyon olarak tekrar ait olduğumuz yere, Süper Lig’e çıkmaktır” dedi.

Ait olduğumuz yer Süper Lig
HABERİ PAYLAŞ

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor-Fenerbahçe hazırlık maçı öncesinde onlarca çocuğa Bursaspor forması dağıttı. Aktaş, forma dağıtarak geleceğin yöneticileri olan çocuklara Bursaspor sevgisini aşılamak istediklerini söyleyip, forma kampanyasına katılan işadamı ve STK’lara da teşekkür ettikten sonra, “Bursaspor sevgisini artırabilmek için bu tür organizasyonlara ağırlık vermeliyiz. En büyük arzumuz, bu sene şampiyon olarak tekrar ait olduğumuz yere, Süper Lig’e çıkmaktır” dedi.

Oyuncuları tebrik etti

Maçı Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ile birlikte izleyen Başkan Alinur Aktaş, karşılaşma öncesinde de her iki takım oyuncularının da ellerini tek tek sıktı. Mücadeleye LÖSEV, Türkiye Down Sendromlular Derneği, Otizm Vakfı, ENSEV Fiziksel Engelli Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, Bursa Yetimder, Bursa Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği, Bursa Özel Eğitim, Bursa Çocuk Gelişimi ve Eğitimcileri Derneği’nden özel misafirler de katıldı. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X