AK Parti Bursa’da nöbet değişimi… Ayhan Salman’dan veda mesajı…

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, görevini Davut Gürkan’a devredeceğini duyurdu.

AK Parti Bursa’da nöbet değişimi… Ayhan Salman’dan veda mesajı…

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, görevini Davut Gürkan’a devredeceğini duyurdu.

Salman, yaptığı yazılı açıklamada, “Cumhurbaşkanı’mız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız, onurla yürüttüğümüz emanetini; leke sürdürmeden ve halel getirmeden kendisine teslim etmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Payitaht Bursa’mızda 3,5 yıl boyunca sorumluluk bilinciyle ve büyük bir aşkla sürdürdüğüm İl Başkanlığı görevimizi, dava arkadaşımız Davut Gürkan kardeşimize devrediyoruz.” bilgisini paylaştı.

Ayhan Salman, şu ifadeleri kullandı:

“Namusum gibi taşıdığım bu onurlu, şerefli vazifeye bizi layık gören sayın Cumhurbaşkanı’mıza şükranlarımı sunuyorum. Daha önce pek çok platformda da ifade ettiğim gibi bundan sonraki süreçte AK Parti’mizdeki en önemli vazifelerin başında gelen ‘nefer’ olarak davamıza hizmet etmeye, inandığım yolda, ‘inandığım liderin’ ardında daima yürümeye devam edeceğim. Genel ve yerel seçimlerde hamdolsun partimizin bayrağını dalgalandırmaya devam ettik, Bursalı hemşehrilerimizi AK hizmetlerden mahrum etmedik. Bu süreçte destekleri ve özverilerinden dolayı teşkilatımızdaki her bir kardeşimize, dava arkadaşımıza, büyüklerimize teşekkür ediyorum. Eksiklerimiz ve istemeden de olsa hatalarımız olmuştur. Dava arkadaşlarımız haklarını helal etsinler. Ben her bir kardeşime hakkımı helal ediyorum.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X