AK Parti Mudanya’da yeni yönetim belirlendi

AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı’na atanan Dr. Murat Ünal, ilçe yönetim listesini oluşturdu.

AK Parti Mudanya’da yeni yönetim belirlendi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ateş tarafından onaylanan 25 kişilik yeni yönetimde Ahmet Murat Ünal, Ahmet Yazıcı, Ayşen Taşkın, Enver Ulu, Erdal Doğruer, Hülya Palademir, İbrahim Turan, Kamil Burhan, Mehmet Yıldırım, Mehmet Baysan, Mustafa Bayrak, Mustafa Oğultekin, Nejat Baysan, Neslihan Erdeniz, Nurşen Şahin, Orhan Uysal, Osman Köse, Rasim Yılmaz, Recep Ayçiçeği, Sabriye Öztürk, Sinan Şentürk, Şenol Demirci, Şenol Kul, Tahsin Arktürk ve Volkan Biçer yeraldı.

İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal, ilçe yönetimi listesinin Mudanya’yı kucaklayacak, dinamik bir liste olduğunu söyledi. Ünal, “Yaklaşık 15 günlük sürede arkadaşlarla Mudanya’nın mahallelerini, köylerini gezdik. Kanaat önderleriyle, STK’larla  vatandaşımızla buluştuk ve nasıl bir  teşkilat yapılanması görmek istediklerini sorduk. Mudanya ve partimize emek veren arkadaşlarımızın da fikrini alarak yeni bir kadro oluşturduk. Sonuçta Mudanyamızı kucaklayacak dinamik bir liste ortaya çıktı. Artık bundan sonra çalışma vakti” dedi.

Ahmet Murat Ünal başkanlığındaki yeni yönetim listesinin yüzde 30’u eski yönetimden, yüzde 30’u kadın, yüzde 25’i gençlikten oluşurken, yüzde 15’i de yeni isimlerden oluşuyor. 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X