AK Parti Osmangazi teşkilatı bayramlaştı

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni, Merinos Tren İstasyonu’nda gerçekleştirildi.

AK Parti Osmangazi teşkilatı bayramlaştı
HABERİ PAYLAŞ

Programa; AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Muhammed Müfit Aydın, Osmangazi Belediyesi Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, AK Parti Osmangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları Osmangazi Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, Muhtarlar ve STK temsilcileri ile partililer katıldı.

Bayramların, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişerek arttığı önemli günler olduğunu hatırlatan İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Türkiye’nin yakın coğrafyası başta olmak üzere çeşitli Müslüman ülkelerde yaşanan çatışmalara dikkat çekti.

Osmangazi Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca 90 bin kişiyi iftarlarda buluşturduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, “Osmangazi Belediyemiz Ramazan ayı boyunca 90 bin kişiyi iftarlarda buluşturdu. Çat kapı iftarlar oldu. Dolu doluya bir Ramazan yaşadık” diye konuştu.

Bayramlaşma programına katılan AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ise, bayramların ahirete irtihal edenlerin hatırlandığı, ziyaret edildiği, dualar gönderildiği günler olduğunu söyledi. 

Ramazan Bayramı’nın insanlığa huzur ve barış getirmesini dileyen AK Parti Bursa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın da, partililerin ve tüm Bursalıların bayramını tebrik etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X