AK Partili tüm başkanlar aynı masada

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, partisinin geçmiş dönem il başkanları ile akşam yemeğinde buluştu.

AK Partili tüm başkanlar aynı masada
HABERİ PAYLAŞ
Hayat Lokantası’nda gerçekleştirilen programa Şevket Orhan, Hayrettin Çakmak, Mehmet Tunçak, Nagip Vardar ve Sedat Yalçın katıldı. Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıda, AK Parti’ye yıllardır başarı getiren istişare geleneğinin güzel bir örneğine imza atıldı.
 
Sohbet havasında geçen toplantıda gündem konuları masaya yatırıldı. Fikir alışverişlerinin yapıldığı buluşmada AK Parti çatısı altında Bursa’ya hizmet eden başkanlar şehrin geleceğine dair konuları ele aldı.
 
AK Parti’nin gücünü ortak akıl ve istişare kültüründen aldığını vurgulayan Cemalettin Torun, bu sistemin partisinin kurulduğu yıldan bu yana birçok başarıyı beraberinde getirdiğini söyledi.
 
 
AK Parti’nin her kademesinde görev yapmış ve halihazırda görevini sürdüren herkesin görüşünün ve önerisinin kendileri çok önemli olduğunu belirten Torun, “Ancak bu şekilde ülkemizi ve partimizi geleceğe taşıyabileceğimizi, büyük hedefleri gerçekleştirebileceğimizi biliyoruz. Bu akşamda bunun çok güzel bir örneği yaşanıyor. Birçok önemli süreci birlikte başarı ile yürüten, AK Parti’yi ve Türkiye’yi bugünlere getiren önemli atılımlarda rol oynayan ve partimizin Bursa hafızasını oluşturan geçmiş dönem il başkanlarımızın görüşleri bizim için çok önemli. İnşa etmeye çalıştığımız Yeni Türkiye hedefimiz yolunda bize düşen görevleri en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için tecrübelerinden yararlanıyoruz ve yararlanmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Toplantı sonunda geçmiş dönem il başkanları buluşma için Torun’a teşekkür ederken Cemalettin Torun’da bu buluşmaların devam edeceğini söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X