Akay’dan Şahin’e ziyaret

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Bülent Akay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Akay’dan Şahin’e ziyaret

Buz Hokeyi branşında altyapı çalışmalarının başlatılması için Bursa’ya gelen Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Bülent Akay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret etti.

Buz Hokeyi Federasyonu Genel Sekreteri Nasuh Kirit’in de eşlik ettiği ziyarette buz hokeyi branşında yeni başlatılan çalışmalar masaya yatırıldı. Bursa’nın kış sporlarının önemli kentlerinden biri olması için artarak sürdürülen çalışmalara dikkat çeken İl Müdürü Şahin şunları söyledi:

KIŞ SPORLARININ MERKEZİ OLACAK

“Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşa edilen Kestel Buz Hokeyi-Pateni Salonunun yapımı devam ediyor. Yaklaşık 12 milyon lira yatırım bedeliyle Bursa’ya kazandırılacak olimpik ölçülerdeki tesisimiz inşallah bu yılın sonunda hizmete girecek. Tesisimiz hizmete girdiğinde Bursa kış sporlarının en önemli merkezlerinden biri olacak” dedi. Bursa’nın kış sporları merkezi olmasına yönelik çalışmaların artmasına dikkat çeken Federasyon Başkanı Akay ise, “Bu çalışmaların güçlenmesi için Federasyon olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X